6 ieguvumi, izvēloties metāla durvis

 

 

Ieejas durvis ir svarīga mājas sastāvdaļa. Tās sniedz drošību, un būtībā ir arī mājokļa vizītkarte. Meklējot, kādas durvis izvēlēties, ir jāizvērtē visdažādākie faktori.

Svarīgi, lai durvis piestāvētu kopējam mājas interjeram, būtu drošas un izturīgas. Viens no variantiem, ko vērts izskatīt, ir metāla durvis. Turpinājumā 6 pārsteidzoši ieguvumi, ko Jūs saņemsiet, izvēloties tērauda ieejas durvis.

 

Labs drošības risinājums

 

Katrs mājas īpašnieks ir iedomājies, kas notiktu, ja kāds garnadzis mēģinātu ielauzties mājās. Dārgo ģimenes locekļu drošība un dzīvība varētu būt apdraudēta. Turklāt visa vērtīgā manta varētu tikt nozagta. Tā ir drausmīga doma, taču tā ir ienākusi prātā gandrīz ikvienam.

 

Metāla durvis sniedz augstu drošības līmeni. Durvis, kas izgatavotas no cita materiāla, piemēram, koka, var viegli uzlauzt, taču metāla durvis uzlauzt ir gandrīz neiespējami.

 

Metāla durvis ir izturīgas

 

Ārdurvis ir tās, kas cieš diezgan daudz, piemēram, bērns pa tām iemet ar bumbu vai kādu citu priekšmetu, radot nepievilcīgus nospiedumus. Durvju labošana var būt diezgan dārga – atkarībā no materiāla. Savukārt metāla durvis ir ļoti izturīgas, tās kalpos daudzus gadus.

 

Piemēram, koksne, kad tā atrodas temperatūras svārstību zonā, mēdz deformēties.

Metāls, savukārt, ir izturīgs pret puvi un deformāciju, kas nozīmē, ka mājas īpašniekam nav ik pa laikam nepieciešams iegādāties jaunas durvis vai veikt to remontu.

 

Lieliska energofektivitāte

 

Energoefektivitāte ir viens no jaunākajiem modes vārdiem māju īpašniekiem. Gandrīz visas mājas daļas var būt energoefektīvas – sākot no  logiem, beidzot ar garāžas durvīm. Ieejas durvis arī var būt energoefektīvas, un metāla durvis ir saraksta augšgalā kā vienas no energoefektīvākajām. Viens no iemesliem ir tāds, ka šādas durvis mēdz būt biezas un aizsargājošas, kas arī kavē aukstā gaisa iekļūšanu iekštelpās.

 

Tiek uzskatīts, ka metāls nav izolējošs materiāls, taču, izgatavojot durvis, šī situācija parasti tiek risināta ar papildus izolācijas palīdzību.

Laba izvēle, ja vēlaties ugunsdrošas durvis

 

Tiem, kuri vēlas parūpēties par vēl lielāku drošības līmeni, ugunsdrošās durvis būs piemērota izvēle. EI 30 un EI60 ugunsdrošas durvis ir noturīgas pret uguns liesmām, kā arī izturīgas pret dažādiem fiziskiem un ķīmiskiem bojājumiem. Tāpat šāda tipa durvīm ir arī lieliska skaņas izolācija.

 

Viegli pielāgojamas individuālām vajadzībām

 

Pieejamas dažāda veida un dizaina metāla durvis, turklāt mūsdienu tehnoloģijas ļauj durvis pielāgot individuālām prasībām, lai tās iekļautos kopējā mājas dizainā.

Metāla durvis var nokrāsot dažādās krāsās, pielāgot visdažādākajiem stiliem.

 

Salīdzinoši zemas izmaksas

No metāla izgatavotas durvis parasti ir lētākas nekā, piemēram, koka durvis. Sevišķi, ja tās tiek izgatavotas pēc pasūtījuma. Savukārt metāla durvis kalpos ļoti ilgu laiku, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā.

 

Metāla ieejas durvis ir lieliska izvēle māju īpašniekiem. Tās ir izturīgas,  tās var pielāgot pēc vajadzības, un, pats galvenais, metāla durvis sniedz drošības sajūtu, ir energoefektīvas un viegli uzturamas. Ja Jums jāizvēlas ārdurvis savai mājai, metāls būs viens no labākajiem variantiem.

 

Tagad, kad  zināt ieguvumus, ko Jums un Jūsu mājoklim var sniegt metāla durvis, atliek vien aplūkot piedāvājumu un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu. Izvēles iespējas mūsdienās ir nudien daudzveidīgas. Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā, svarīgi vispirms izvērtēt savas vajadzības, salīdzināt vairākas iespējas un pievērst īpašu uzmanību kvalitātei.

 

Gan izvēloties jau gatavas durvis, gan veicot individuālu pasūtījumu, iepriekš ieteicams iepazīties ar citu klientu atsauksmēm, jo no durvju izvēles ir atkarīga Jūsu pašu drošība.