Kas mēs esam

SIA Kurz ir ražošanas uzņēmums.

Viens no uzņēmuma pamatvirzieniem ir metāla durvju ražošana. Mēs ražojam metāla durvis mājām un dzīvokļiem, sabiedriskām ēkām un rūpnieciskām telpām, metāla durvis kāpņu telpām, metāla durvis palīgtelpām, sertificētas ugunsdrošas metāla durvis EI30 un EI60.

Mūsu ražošanā ir pieejamas dažādas iekārtas, līdz ar to mes nodarbojamies ar metālapstrādes pakalpojumu sniegšanu, uz doto brīdi – šis novirziens ir viens no galvenajiem SIA Kurz ražošanā. Mūsu ražošana ir aprīkota ar plašu iekārtu klāstu, kā arī ar pieredzējušu un apmācītu personālu, kas ļauj mums veikt sarežģītus un nestandarta pasūtījumus. Mūsu pakalpojumu klāsts metāla apstrādē iekļauj sevī – perforāciju, štancēšanu, griešanu, locīšanu, metināšanu, kā arī pie nepieciešamības pulverkrāsošanu.

Vēl viens novirziens, kurš aktīvi attīstās ir pulverkrāsošana. Mēs piedāvājam pulverkrāsošanas pakalpojumu, kas ļauj iegūt gludu, spīdīgu vai matētu nokrāsu jebkurai metāla detaļai nepieciešamajā krāsu tonī. Ražošanas līnijas ļauj krāsot detaļas līdz pat 7000x2500x2500 mm.

Sazināties ar mums

Mēs atrodamies

Padures iela 12, Aizpute, LV-3456, Latvija (Ražošana, Ofiss)
Katlakalna 11C, Rīga, LV-1073, Latvija (Ofiss)

Nosūtiet mums ziņu